summer3.jpg - 23.94 کیلو بایت

 

  

summer2.jpg - 31.40 کیلو بایت

 

 

پنج اکتبر روز جهانی معلم است. بدین مناسبت دفتر آموزش یونسکو در بانکوک در نظر دارد مجمع روز جهانی معلم را از تاریخ ۵ تا ۶ اکتبر ۲۰۱۶ در بانکوک برگزار کند. بدین مناسبت بخشی از برنامه را به ارائه ” داستان‌هایی در مورد معلمان” اختصاص داده است و از همه دانش‌آموزان مقطع پیش دبستان تا پایان متوسطه دعوت کرده است تا در خصوص اهمیت نقش معلم در زندگی دانش‌آموزان، داستان‌هایی را به نگارش درآورند.

حداکثر تا تاریخ ۱۵ شهریور (۵ سپتامبر)

 

قوانین

برای ارائه داستان موارد زیر باید در نظر گرفته شود:

داستان باید حداکثر دارای ۱۰۰ تا ۲۰۰ کلمه باشد و در قالب نرم افزار word ارائه شود. علاوه بر متن داستان لازم است یک و یا حداکثر دو عکس ارائه شود. عکس باید دارای شرایط زیر باشد:


– قابلیت پرینت رنگی در ۴ رنگ را داشته باشد.

-۱۲۴۰ پیکسل در  ۱۷۴۸ پیکسل( ۱۲۴۰ pixels X 1748 pixels) باشد و یا دارای ابعاد A6 با رزولوشن ۳۰۰ (۳۰۰ dpi resolution) باشد.

– حداقل سایز فایل ۶ مگابایت و حداکثر ۸ مگابایت باشد.

– درصورتیکه عکس از طریق دوربین گوشی همراه گرفته می‌شود حتما با سایز کامل به کامیپوتر منتقل شود تا قابل ارسال باشد.

در هنگام ارسال متن داستان از طریق پست الکترونیک، در قسمت موضوع، عبارت WTD Bangkok 5-6 Oct Narratives Submission قید شود. نام فایل‌های ارسالی (متن داستان و عکس) به شرح زیر باشد:

نام فایل داستان که درقالب word ارائه می‌شود از چپ به راست، نام معلم به زبان انگلیسی WTD_2016_ باشد به عنوان مثال: “WTD_2016_Mr-Hamid”

نام فایل عکس، -۰۱ نام معلم به زبان انگلیسی WTD_2016_باشد و به همین ترتیب برای عکس دوم بجای ۰۱ عدد ۰۲ قید شود.

 

نحوه ارسال

علاقه مندان به شرکت در این برنامه لازم است داستان‌های مورد نظر خود را حداکثر تا تاریخ ۱۵ شهریور (۵ سپتامبر) به نشانی الکترونیک این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال فرمایند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید به زبان انگلیسی با نشانی الکترونیک این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید مکاتبه فرمائید.