summer3.jpg - 23.94 کیلو بایت

 

  

summer2.jpg - 31.40 کیلو بایت

 

«چهارمین نمایشگاه فروش آثار چند نسل هنرمندان معاصر ایران» در «نگارخانه‌ی لاله» برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه بیش از 300 اثر تجسمی در قالب نقاشی، طراحی، فتوآرت و چاپ دستی با همراهی و حضور 109 نفر از هنرمندان پیشکسوت و جوان به نمایش و فروش گذاشته خواهدشد.

از شاخصه‎های این نمایشگاه که مشارکت 40 هنرمند پیشکسوت را در گردآوری و انتخاب آثار همراه داشته‎است، تنوع شیوه‎های هنری منتخب هنرمندانی از هفت دهه، با در نظر داشتن گرایش‌های مدرن و معاصر است.

این هنرمندان با نیت توسعه‌ی فرهنگی، آثار خود را به بهایی بسیار پایین‎تر از قیمت واقعی بین 100 تا 700 هزار تومان عرضه کرده‎اند که این امر فرصتی استثنایی برای خرید آثار هنری در اختیار شهروندان و علاقه‎مندان قرار داده است. این رویداد می‌کوشد به ارتقای آگاهی شهروندان از تحولات و تجربیات هنری معاصر یاری برساند و تعامل هرچه بیشتر هنرمندان را در پاسداشت فرهنگ ایرانی و توسعه‌ی اقتصاد هنر ایجاد کند.

نمایشگاه فروش آثار رویدادی است که با هدف گسترش فرهنگ عرضه و تبادل آثار هنری، رونق اقتصاد هنر و امکان حضور آثار هنری گران‌بها در فضای زندگی شهروندان و همچنین ارتقای آگاهی شهروندان از تحولات و تجربیات هنری معاصر و تعامل هرچه بیشتر هنرمندان در پاسداشت فرهنگ ایرانی و توسعخ ی اقتصاد هنر، شکل گرفت و استقبال عمومی از آن باعث شد تا چهارمین دوره‌ی این رویداد نیز برگزار شود.

آیین گشایش نمایشگاه روز جمعه 24 بهمن ماه 1393، از ساعت 16 تا 21، در نگارخانه‌ی لاله، واقع در خیابان دکتر فاطمی، ضلع شمالی پارک لاله، روبروی پارکینگ طبقاتی لاله (تلفن: 8896233) برگزار می‎شود و نمایشگاه به مدت یک ماه تا 24 اسفند ماه از ساعت 10 تا 19 به استثنای روزهای تعطیل دایر خواهد بود.