summer3.jpg - 23.94 کیلو بایت

 

  

summer2.jpg - 31.40 کیلو بایت

 

نوروز سال 1394 خورشیدی نزدیک است. تب و تاب عید آغاز شده و همه ایرانیان به فکر نو کردن روزگار و نو کردن دل‌هایشان هستند. چه فرصتی از نوروز بهتر، تا دل‌های کودکان نیازمند را نیز شاد کنیم. کودکانی را که به خاطر شرایط مالی والدین خود، از خرید و دریافت هدیه عید بی‌بهره‌اند به ضیافت دل‌هایمان دعوت کنیم. با هدیه‌ای کوچک، کتاب داستانی، کتاب شعری و یا کتاب رنگ‌آمیزی... هر یک از ما، توان خرید چند نسخه کتاب کودک را داریم و عاشق شاد کردن دل کودک نیازمندی هستیم. چه بهتر که این کار را با هدیه یک کتاب، که بال دانایی است انجام دهیم.

«بنیاد خیریه طباطبایی برای کودکان» که هدفش کمک به رشد و پویایی کودکان و ارتقاء سطح زندگی آنها است قصد دارد طی طرحی با نام «یاری نوروز» به جمع‌آوری کتاب‌های اهدایی شما اقدام کند. کتاب های گردآوری شده قبل از نوروز سال 1394 به کودکان نیازمند اهدا خواهد شد.

برای شرکت در این طرح خیر کافی است، چند کتاب نو متناسب با سن کودکان و نوجوانان خریداری کنید و تا تاریخ 25 اسفندماه به نشانی تهران، خیابان سپهبد قرنی، نرسیده به پل کریم‌خان‌زند، کوچه‌ی حقیقت‌طلب، پلاک۳، واحد۷، و یا به نشانی تهران، صندوق‌پستی: 1165-15815 به نام بنیاد خیریه طباطبایی برای کودکان بفرستید.

علاقه‌مندان به کمک مالی نیز می‌توانند وجه مورد نظر خود را به حساب جاری طلایی بانک سپه به شماره 80800164106 به نام «بنیاد خیریه طباطبایی برای کودکان» واریز کنند.