summer3.jpg - 23.94 کیلو بایت

 

  

summer2.jpg - 31.40 کیلو بایت

director.jpg - 48.40 کیلو بایت  

اگر همیشه به دنبال مرجعی بودید که اخبار مربوط به سینمای کودک و نوجوان را از آن‌جا پی‌گیری کنید، باید بهتان بگویم که خوشحال باشید! چون بالاخره چنین جایی را پیدا کردید! در این سال‌ها که سینمای کودک و نوجوان کم‌تر جدی گرفته می‌شود و اخبار مربوط به آن را گاه‌به‌گاه و تنها به صورت پراکنده می‌توان در نشریات و سایت‌های تخصصی سینمایی ایران جست‌و‌جو کرد، سایتی جوان و تازه‌نفس تاسیس شده که تمام هم‌و‌غمش اطلاع‌رسانی در این زمینه است.

 سینما جوان، یا همان پایگاه خبری، تحلیلی سینمای کودک و نوجوان، قصد دارد تا مرجعی باشد که علاوه بر اطلاع­رسانی در مورد رویدادهای این حوزه، به رشد هر چه بیش‌تر این حوزه از سینما کمک کند. شما در این سایت می­توانید در کنار آخرین اخبار مربوط به نشست‌ها، جشنواره‌ها و تولیدات سینمای کودک و نوجوان، اخبار مربوط به برنامه‌های تلویزیونی و همچنین تئاتر را پی‌گیری کنید.

خوب است بدانید که  سینما جوان، در کنار اطلاع‌رسانی به روز و دقیق، سعی دارد به نقد و تحلیل آثار و جریان سینمای جوان بپردازد و آموزش‌هایی را نیز در زمینه‌های تاریخ سینمای کودک، آشنایی با بازیگران کودک و نوجوان، فیلمسازی و همچنین فیلمنامه‌نویسی را منتشر کند.

تازه این تمام ماجرا نیست!  سینما جوان، قصد دارد تا برای تکمیل تیم خبری‌اش اقدام به جذب خبرنگار، نویسنده و عکاس کند. پس اگر به جز سینما، به چنین فعالیت‌هایی هم علاقه دارید، می‌توانید با وارد شدن به قسمت "خبرنگار افتخاری" همکار ما شوید.

اگر علاقمند به سینما هستید، معطل نکنید! سینما جوان، منتظر تک تک شماست!

telegram_icon.png - 6.00 کیلو بایتinstagram-icon.png - 3.89 کیلو بایتfacebook_icon.jpg - 13.74 کیلو بایت